?

Log in

No account? Create an account
Энди Скотт

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> Profile
> Энди Скотт ukrainian gentleman

January 11th, 2012


Previous Entry Share Flag Next Entry
04:08 pm - Проект политической платформы (Украина, 2012)
В процессе возни в фейсбуке на предмет разнообразных пилот-прожектов под выборы-2012, с подачи группы "17\11", набросал проект политической платформы. В душе надеюсь, что это все-таки свежая идейная струя. Текст на украинском (так проще - мастер-копию работать на украинском, а на русский перевести в любой момент несложно; кто по-украински не читает - гуглопереводчик в нулевом приближении даст возможность оценить).
Ну що, шановні співвітчизники? Подобається жити в сучасній Україні?
Зрозуміло…
А знаєте, що буде далі?
Нас 20 років переконували, що «влада», або ж «держава» - це щось таке одне. А «народ» або «населення» - це щось зовсім окреме.
Ми призвичаїлись до мовчазної неписаної угоди: «влада» з «народу» дере шкуру, але не всю. «Влада» дає «народу» сяк-так жити, десь помалу вкрасти, десь потроху заробити, ба навіть наскирдувати на хатинку та машинку. За це «народ» нібито не помічає, як «влада» безсоромно тирить по кишенях відібрані у «народу» мільярди, заводи, землі, ліси.
За ці 20 років «влада» України разом з її «народом» наввипередки роздерибанили та прожерли і все що було, і чого не було – наперед, у кредит. Жерти стало нічого, жити по-старому – неможливо, і на цьому мовчазна суспільна угода скінчилась. Зголодніла «влада» покинула гратися з «народом» у псевдо-політичні наперстки, перестала удавати із себе «більшість» і «опозицію», і перекинулась на єдиного ненажерливого триголового дракона – Фронт Регіонів Батьківщини.
Жерти йому залишилось тільки те, що вдасться вичавити з «народу»; а щоби розпочати бенкет, йому не вистачає лише маленької формальності – виграти вибори в 2012 році. Що може «народ» протиставити цій паскудній перспективі, аби не бути з’їденим?
Але хто власне сказав, що «влада» це щось стороннє, окреме від «народу»? Хіба «влада» - це іноземні окупанти? Чи може інопланетяни з зеленою шкірою, шістьма пальцями та блакитною кров’ю?
Немає ніякої «влади», це вигадка. Нас обдурили. Є просто люди.
Це такі самі живі люди із кісток, крові та м’яса, як і ті, хто «народ» - от хіба що ще жадібніші. У них такі самі паспорти громадянина України, як і у всіх інших. Більшість із них і самі колись були «народом», або їх батьки. Просто ці люди дещо забули, і їм про це слід нагадати.
Що відрізняє людину від звіра? Що перетворює натовп на суспільство? Солідарна поведінка – схильність до взаємодопомоги, до захисту одне одного, до розуміння одне одного.
Що відрізняє людину від худоби? Гідність.
Та частина громадян України, з яких зараз складається триголовий дракон «влади», забула, що вони – люди. Вони забули про громадянську солідарність із тими, серед кого живуть. Вони нехтують громадянською гідністю інших, не гребують садистським знущанням над людьми, і тим самим втрачають і власну гідність. Фронт Регіонів Батьківщини не знає слова солідарність, йому невідоме поняття гідності.
Отже, щоб змінити життя в Україні – достатньо визначити навколо себе солідарних та гідних людей, та обирати у «владу» кращих виключно із їх числа.
Немає у «владі» місця людині, в біографії якої – кримінал або інші антисолідарні, негідні вчинки, навіть якщо порушення закону формально не доведено. Загарбницька приватизація спільних активів – це антисолідарно та негідно. Відчуження спільних земель, лісів, берегів – антисолідарно та негідно. Зловживання посадою, знущання посадовця над співгромадянами, хабарництво – це антисолідарно та негідно.
Тільки солідарні та гідні люди можуть повернути до солідарності та гідності апарат держави. Чинна податкова система – заплутана, обтяжлива, корумпована – антисолідарна та негідна. Неефективне витрачання бюджетних коштів – це антисолідарно та негідно. Ситуація, коли в країні є всього 12,5 млн. робочих місць, із яких майже 50% - бюджетні, тобто 7 млн. працюючих платників податків годують інші 38 млн. населення – це антисолідарно та негідно.
І ми, солідарні та гідні громадяни України, маємо право спільно вимагати солідарної та гідної поведінки від всіх і кожної посадових осіб всіх гілок державної влади - від суддів, від депутатів, від уряду і держслужбовців, від Президента.
Солідарність та гідність – майбутнє обличчя України!

Пропонована назва: "Громадянська солідарність 17\11"
Ідеологія (коротко, назвою): соціал-лібералізм
Символ "Гражданской солидарности" - паспорт гражданина Украины. Вот так просто. Мало кто задумывается, что в его паспорте гражданина Украины ровно столько же страниц, сколько в паспорте гражданина Украины Виктора Федоровича Януковича.

(8 comments | Leave a comment)

Comments:


[User Picture]
From:drew_fighter
Date:January 11th, 2012 09:42 pm (UTC)
(Link)
Желаю, чтобы это получилось. Искренне.
[User Picture]
From:andy_scott
Date:January 11th, 2012 10:50 pm (UTC)
(Link)
Вист?
[User Picture]
From:drew_fighter
Date:January 12th, 2012 12:38 am (UTC)
(Link)
Спасибо, в карты не играю :)
[User Picture]
From:trueash
Date:January 11th, 2012 10:13 pm (UTC)

"Із хама не буде пана"

(Link)
Я тоже искренне желаю, чтобы получилось. Но увы, любой проект, который рассчитывает на личные качества участников, обречен на неудачу. В нынешнюю систему государственного... даже не управления - устройства - кого ни помести, получится то же самое. Г-н Ющенко прекрасно это продемонстрировал.
Вы совершенно правы, наша власть - не оккупанты и не инопланетяне. Именно в этом и беда. Все наше общество нездорово, снизу доверху. Вороватый и жадный "народ" - коррумпированная и беспринципная "власть". В Украине народ слишком долго был разделен на "быдло" и "господ". А раб не хочет стать свободным, он хочет стать рабовладельцем.
Не спорю, есть в Украине и бесусловно достойные люди. Только на выборах они получат свои всегдашние полтора-два процента, а к власти дорвется очередная стая ротанов.
Мне кажется, что единственный вариант сделать из Украины нормальную страну - это методы Ли Куан Ю или Пиночета (страна немаленькая, как-никак). К сожалению, не вижу я их.
[User Picture]
From:andy_scott
Date:January 11th, 2012 10:49 pm (UTC)

Re: "Із хама не буде пана"

(Link)
Где я говорил об расчете на "личные качества участников"? Было такое? пальцем покажите?

Концепция управления по andy_scott звучит просто:

достигать великих результатов силами первых подвернувшихся людей

точка
[User Picture]
From:trueash
Date:January 12th, 2012 07:16 am (UTC)

Re: "Із хама не буде пана"

(Link)
Ну, точка так точка. Как скажете.
[User Picture]
From:levvanyan
Date:February 18th, 2012 09:49 pm (UTC)
(Link)
Пропоную розпочати з визначення "солідарності" і "гідності".
(Deleted comment)
[User Picture]
From:andy_scott
Date:April 13th, 2012 01:34 am (UTC)
(Link)
что это за бред и какое он имеет отношение к теме поста?

> Go to Top
LiveJournal.com